GOtrack wkracza na chorwacki rynek


Polska nie jest jedynym krajem w Europie, gdzie rolnictwo oraz sadownictwo odgrywają znaczącą rolę w gospodarce. Podobnie jest w Chorwacji, która może pochwalić się produkcją pszenicy, buraków cukrowych czy chociażby śliw. Jest to na razie jedyny kraj poza Polską, w którym spotkacie nasz system zdalnego sterowania GOtrack.

W minionym tygodniu zostaliśmy zaproszeni przez firmę DANIJEL d.o.o. do jednego z zaprzyjaźnionych sadów w miejscowości Petrijevci, aby zaprezentować gospodarzom oraz ich klientom działanie naszego systemu. Tego typu urządzenia to nowość na chorwackim rynku, dlatego tamtejsi sadownicy nie kryli zaskoczenia możliwościami działania GoTracka. Każdy uczestnik spotkania mógł kierować ciągnikiem poprzez system zdalnego sterowania.

Ciepłe przyjęcie przez chorwackich rolników i docenienie zalet systemu GoTrack pozostawiło miłe wspomnienia i zmobilizowało do dalszych prac.

Miło nam również poinformować, że firma DANIJEL d. o.o. została importerem Gotracka na rynek chorwacki. Wierzymy, że możliwość sprzedaży systemu na szeroką skalę będzie przełomem, dzięki któremu w przyszłości staniemy się liderem na europejskim rynku.