Aktualności

5 rzeczy, które sprawiają że system GOtrack jest lepszym rozwiązaniem niż platforma samojezdna

Jak wiemy w ciągu ostatnich kilku lat rolnictwo w Polsce zostało mocno zautomatyzowane oraz unowocześnione i ta tendencja nadal się utrzymuje. Dzięki temu wydajność gospodarstw wzrasta. Nowe rozwiązania zastępują poprzednie, przez co praca rolnika staje się łatwiejsza. Postanowiliśmy porównać system zdalnego sterowania ciągnikami oraz platformę samojezdną, które spełnia te same zadania, lecz:

Czytaj dalej

GOtrack wkracza na chorwacki rynek

Polska nie jest jedynym krajem w Europie, gdzie rolnictwo oraz sadownictwo odgrywają znaczącą rolę w gospodarce. Podobnie jest w Chorwacji, która może pochwalić się produkcją pszenicy, buraków cukrowych czy chociażby śliw. Jest to na razie jedyny kraj poza Polską, w którym spotkacie nasz system zdalnego sterowania GOtrack.

Czytaj dalej

Pokaz GOtrack na szkoleniu FruitAkademia

W piątek, 12 lutego 2016 r. w Białym Pałacu w Palczewie odbyło się szkolenie sadownicze FruitAkademia, którego tematem głównym było cięcie jabłoni. Podczas szkolenia sadownicy mieli możliwość uczestnictwa w praktycznych zajęciach odbywających się w pobliskim sadzie. Ponieważ cięcie drzewek to jedno z tych zajęć, w których system zdalnego sterowania GOtrack jest bardzo przydatny, nie mogło nas tam zabraknąć.

Czytaj dalej

Scroll to top